Kiirotsing
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazahstan Georgia
Toote omadused:
8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch
Sidustooted:

DGS-1100-10MPP 8-Port 10/100/1000 Mbps + 2-Port SFP 1000 Mbps PoE switch

Optional SFP Transceivers
DGS-712 1000BASE-T copper
DEM-310GT 1000BASE-LX, single-mode, 10 km
DEM-311GT 1000BASE-SX, multi-mode, 550 m
DEM-312GT2 1000BASE-SX, multi-mode, 2 km
DEM-314GT 1000BASE-LHX, single-mode, 50 km
DEM-315GT 1000BASE-ZX, single-mode, 80 km
DEM-330T/R Gigabit WDM transceiver, single-mode 10 km
DEM-331T/R Gigabit WDM transceiver, single-mode 40 km
Tooted ja lahendused | Tootetugi  | Uudised  | Firmast |